Oh My H@ck! 03.12.2022 Kup bilet Więcej

OMH InternationalLoading...

O marce Oh My H@ck!

Oh My H@ck to konferencja ITSEC, która podbiła serca polskich inżynierów bezpieczeństwa! Jest upgradowaną wersją dobrze Wam znanego wydarzenia What The H@ck. Nad najwyższym poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony, a za bezproblemową organizację odpowiada PROIDEA.

Spotkaj się z najlepszymi ekspertami z zakresu cyberbezpieczeństwa, hakerami i przedstawicielami branży FINTECH. Poznaj najbardziej aktualne tematy, weź udział w prelekcjach i przygotuj się na mnóstwo atrakcji!

CFP Oh My H@ck 2021

Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą z zakresu security. Jeśli masz pomysł na ciekawą prelekcję oraz chęć przekazania wiedzy naszym uczestnikom - nie czekaj i zgłoś się!

Oh My H@ck 2021

Po udanej edycji Oh My H@ck 2020 przyszedł czas na kolejną edycję! Niezmierni miło nam oznajmić, że ruszyły przygotowania do Oh My H@ck 2021, który odbędzie się już tej jesieni w dniach 26 - 27 listopada.

Więcej informacji o konferencji Oh My H@ck można znaleźć na:

CFP Oh My H@ck 2021

Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą z zakresu security. Jeśli masz pomysł na ciekawą prelekcję oraz chęć przekazania wiedzy naszym uczestnikom – nie czekaj i zgłoś się!

Wyślij swoje zgłoszenie już teraz i dołącz do grona prelegentów Oh My H@ck 2021! Możesz zrobić to wysyłając maila na adres: aleksandra.mistak@omhconf.pl
Na zgłoszenia czekamy do końca września

Oh My H@ck 2021

Po udanej edycji Oh My H@ck 2020 przyszedł czas na kolejną edycję! Niezmierni miło nam oznajmić, że ruszyły przygotowania do Oh My H@ck 2021, który odbędzie się już tej jesieni w dniach 26 – 27 listopada.

Podczas najbliższej edycji pragniemy skupić się m.in na tematach z zakresu:
– Bezpieczeństwo IT,
– RODO,
– Cyberbezpieczeństwo,
– Bezpieczeństwo Chmury,
– AWS
– i wiele innych.

Już teraz możesz kupić bilet i zarezerwować miejsce w kalendarzu.
Do zobaczenia jesienią!

Skip to content